Diskuse: Dotazy na členy zastupitelstva

Realizace smluv o smlouvě budoucí nájemní

Ovce Rudoltická (16.4.2008, 9:25)

Upraveno 1x, naposledy 16.4.2008, 9:35
Silně vyčerpaný lev se sotva plazí po poušti a hledá cokoliv k snědku. Tu najednou v dáli spatří oázu a po velkém úsilí se tam doplahočí.
Oáza je to vskutku malinká, s jednou palmou kolem které si hrají čtyři malé opičky. Ty ihned jak uzří lva, vyšplhají do koruny. Lev se uvelebí pod palmou a povídá: "Opičky, opičky, já jsem lev, král zvířat, a mám ohromný hlad, proto jednu z vás sním."

Opičky se rozechvějí strachy, ale když vidí, že to lev myslí vázně, tak si střihnou a ta co prohrála pomalu sešplhává dolů. Lev na ni vyskočí a v mžiku ji celou sežere a lehne si zas pod palmu.

Opičky štěbetají: "Lve, tak běž už pryč!", ale lev na to: "Jedna malá opička je málo, já mám jestě hlad!"

A tak si opičky musely zase střihnout a ta co prohrála leze dolů. Lev se na ni sápe a opička okamžitě mizí v jeho velké tlamě.

Lev však stále neodchází a opičky pláčou: "Lve, už si nás polovinu sežral, tak už běž pryč." Ale lev stále vyčkává a povídá: "Necháváte mne dlouho čekat a tak mi zas vytrávilo. Jestě na jedné z vás si pochutnám."

Zbývající dvě opičky viděly, že není jiné cesty, a tak si opět střihly...

Lev se vrhá na opičku a ta opět mizí v jeho bezedném žaludku.

Ale co to? Lev stále neodchází. Poslední opička zoufale vřestí a prosí: "Lve, už si mi sežral všechny mé kamarádky, tak nech alespoň mě přezít." A lev je neúprosný a čeká.

Opička už je celá vyčerpaná a rezignovaně slézá dolů lvovi přimo do chřtánu.

A to je konec bajky a možná vysvětlení "jistého nesouladu".

A vysvětlení pro pana Jobaka? Možná kdybyste se pásal po rudoltických mezích tak dlouho jako já, věděl byste to, co zatím nejste schopen pochopit. Ale až ve vašem domě bude unikat plyn nebo až budete mít plíseň rozlezlou v celém bytě nebo budete mít špatně seřízená okna a nebude nikdo, kdo by Vám chtěl pomoci, tak pak si možná vzpomenete, co jste to kdysi dávno psal v rudoltické diskusi o tom jak je super, když obecní zakázky dostávají malé lvíčata a staré lvice.
Pro jistotu, aby nevznikla mýlka chci upozornit, že na váš dotaz odpovídá pouhá rudoltická ovce, kdybyste se náhodou chtěl stát opět Sherlockem Holmesem a vypátrat moji totožnost. Nejsem ani Petr Konečný, ani Oldřich Nový ani Lenka Bártlová dokonce ani straka, která občas sedí na stromě před vašima okny.....

Názory k diskusi Realizace smluv o smlouvě budoucí nájemní:


333 Dalík (15.4.2008 22:28)

Lenka Bártlová (16.4.2008 0:36)
Martin Jobak (16.4.2008 9:05)
Ovce Rudoltická (16.4.2008 9:25)
333 Dalík (16.4.2008 10:22)
Iva Skalická (16.4.2008 10:34)
Oldřich Nový (16.4.2008 10:37)
333 Dalík (16.4.2008 15:14)
Lenka Bártlová (16.4.2008 18:34)
Martin Jobak (16.4.2008 19:38)
Lenka Bártlová (16.4.2008 19:59)
Počítadlo.cz