Diskuse: Výstavba na Zámečku

Úprava terénu

Lenka Bártlová (27.4.2008, 19:18)

Dobrý den, pane Šustre. Ke kontrolám společných prostor obecních bytových domů se jistě vyjádří bytová komise sama, pouze bych podotkla, že jsem se osobně zúčastnila jedné z návštěv, a to konkrétně včera jednoho z domů na Zámečku, kde jsme měli smluvenou schůzku se všemi jeho obyvateli.
K nepořádku v okolí domů na Zámečku bych měla asi tolik. K dnešnímu dni obec "hospodaří" s celkem 438 hodinami obecně prospěšných prací, je možné, že v nejbližších dnech se toto číslo zvýší o dalších 200. Jedná se o práce, které jsou prováděny ve prospěch obce zcela zdarma. Před několika dny jsem s předsedou komise životního prostředí p. Kohoutem a dále s jednatelem obecní společnosti VISION Rudoltice s.r.o. p. Žáčkem dojednávala materiální zajištění pracovníků k výkonu OPP. Z jejich pracovní náplně uvádím např. úklid v okolí domů a výstavby na Zámečku a samozřejmě i v celé obci, úklid kolem kontejnerů = vynášení košů, úklid v alejích, vyhrabávání alejí, hrabání trávy a listí na obecních pozemcích, strhávání krajnic a úklid obecních cest aj. Pokud vím, některé práce již měly být započaty. Zajištění osetí plochy u bytového domu čp. 610 jsem si osobně vzala na starosti na minulém zasedání zastupitelstva.

K obrubníkům ani jejich kvalitě se, bohužel, nemohu vyjádřit.

V této souvislosti bych se však ještě ráda vyjádřila k problému, který jsme řešili na proběhlém zastupitelstvu, a to znečištěné komunikaci vedoucí od aleje kolem GMS a Agrostavu směrem na Lanškroun. S prosbou o řešení této nepříjemné situace jsem oslovila zástupce společnosti, která si v přilehlém okolí zadala u stavební firmy výstavbu nového závodu. Jejím ředitelem mi bylo sděleno, že tento nepříznivý stav je dočasný, neboť stavba objektu by měla být dokončena do začátku prázdnin. Současně mi bylo přislíbeno, že generální dodavatel stavby bude o tomto problému informován a četnost čištění komunikace by snad měla být zvýšena.

Názory k diskusi Úprava terénu:


Petra Hrdinová (24.4.2008 12:52)

Petra Hrdinová (27.4.2008 18:06)
Lenka Bártlová (27.4.2008 19:18)
Petr Konečný (27.4.2008 20:16)
Petra Hrdinová (27.4.2008 20:54)
Lenka Bártlová (27.4.2008 20:59)
Počítadlo.cz