Fotogalerie

Rudoltická pouť 2011, 10.6. - 11.6.2011

Zobrazeno 1803x
Nastala sedmá hodina večerní, pátek 10. června 2011 a sál místního kulturního domu doslova praskal ve švech. Stejně tak jako vloni, i letos se sešly bezmála dvě stovky příznivců místního ochotnického umění, dychtivých po skvělém kulturním zážitku. Kdo přišel, zcela určitě nelitoval. Divadelní hra autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka s názvem ?LIJAVEC ? ANEB HRA S OPRAVDOVÝM DEŠTĚM?, zachycující života tvorbu českého génia a vlastence Járy Cimrmana, sklidila v podání členů týmu BACHADEJ jak jinak, než obrovský úspěch. Za vše již hovořilo předem avizované herecké obsazení, které, jak se rok od roku opakovaně přesvědčujeme, skýtá netušené možnosti a zcela určitě ještě donedávna skryté talenty.

Páteční divadelní hra navodila velmi příjemnou atmosféru nastávajícímu pouťovému víkendu bohatému na příjemné kulturní zážitky nejen pro naše děti, které svůj Den oslavily již 1. června, ale i pro všechny místní i přespolní občany a jejich široké rodiny. Na své si v tyto dny jistě přišli příznivci místního fotbalového klubu při zápasu Rudoltice ? Dlouhoňovice, ve kterém naši borci soupeře doslova převálcovali skórem 3:0, ale i přívrženci zdejších dobrovolných hasičů, kteří zejména dětem předvedli hasičskou techniku i své hasičské umění.

Především pak pro dámy byla před sobotní večerní zábavou určena módní přehlídka salonu elaniA. Modely velmi mladé a sympatické návrhářky Aničky Urbanové z Damníkova z kolekce s názvem ?Z cirkusového stanu? jistě upoutaly vedle nejednoho ženského srdce i leckterý pár očí přihlížejících mužů. Jak by také ne. Modelkám z řad Rudoltických roztleskávaček to ohromně slušelo.

Lenka Bártlová – 14.6.2011 19:55
Počítadlo.cz