Fotogalerie

Rudoltická pouť 2011, 12.6.2011

Zobrazeno 2328x
Celé nedělní odpoledne pak patřilo dětem. Soutěží s pouťovými korunkami a obchůdkem, ve kterém si naše ratolesti mohly splnit svá tajná přání, se zúčastnilo více jak 150 malých soutěžících. V pouťovém obchůdku letos u dětí hrály prim moc pěkné různobarevné polštáře, věnované do soutěže jedním ze štědrých sponzorů. A tak není divu, že si děti v nedělní podvečer domů povětšinou odnášely kromě cukrové vaty, pouťových balonků a perníkových srdcí i červený, žlutý či zelený polštářek na dobrou noc.

Hlavním nedělním programem pro naše děti však bylo kromě kouzelnické show kouzelníka a baviče Mr. Carla především vystoupení čtyř finalistů populární televizní soutěže TALENTMANIA. Rodiče se svými ratolestmi měli možnost v několika vstupech zhlédnout úžasná vystoupení Aleny Smolíkové s jejími cvičenými psy, zvláště pak s populární Keysi, taneční vystoupení tanečníka Davídka Dostála alias Michaela Jacksona, stepařské číslo Tobiáše Košíra či celou řadu kouzel talentovaného mladého kouzelníka Miloše Malého.

V neděli v podvečer se návštěvníkům pouti již do třetice představily Rudoltické roztleskávačky, které jako předskokanky kapely JAM & BAZAR zahájily její vystoupení v programu ?ABBA show - Mamma Mia?. V závěru letošního pouťového víkendu tak mohla v Rudolticích zaznít plejáda naprosto úžasných písní legendární skupiny ABBA, která letošní opravdu vydařenou pouť završila vpravdě důstojným způsobem.

Lenka Bártlová – 14.6.2011 20:51
Počítadlo.cz