Návštěvní kniha

Petr Macháček    http://www.rudoltice.info   (9.1.2012 21:18)   reagovat
Vytvořil jsem nové stránky www.rudoltice.info. Můžete tam také diskutovat v návštěvní knize, diskusi (i bez jména a e-mailu) nebo pod každým článkem. Zatím jsou jednoduché, více později (za několik týdnů).
rejd    (15.2.2013 21:14)
http://www.erlink.cz/klik/UWtfcwxj
Petr Smékal    http://www.dluhy.org   (28.7.2013 15:29)
Doporučuji, pro občany velice užitečný odkaz, obzvláště v dnešní době. http://www.dluhy.org
občan    (7.1.2012 22:46)   reagovat
AHOJ NEVITE NEKDO JAK TO VYPADA S VYSETROVANIM SOUDRUZKY BARTLOVE? NEJAKE INFORMACE BY SE ŠIKLY
Matěj Brýdl    http://www.lanskrounsko.cz   (5.1.2012 21:12)   reagovat
Vážení občané Rudoltic, na stránkách www.lanskrounsko.cz jsem vám zřídil speciální článek, ve kterém budete mít možnost nerušené a necenzurované diskuze. Více informací na www.lanskrounsko.cz.
občani Rudoltic    (5.1.2012 17:56)   reagovat
Můžete diskutovat na www.lanskrounsko.cz
Víte, co je na tom, diskutovat na oldwebu Rudoltic    (4.1.2012 6:06)   reagovat
Vystavíme všichni, pana webmastra oldwebu rudoltice.cz Macháčka, možnému útoku ze strany paní starostky a dalších mocných v Rudolticích, za zneužívání praporu obce a jména obce Rudoltice k špinění dobrého jména paní starostky. A věřte mi, ONA má mnoho vlivných známých, který by s ním i s námi pěkně zametli! Kdo z Vás se pohybuje blízko "týmu" paní starostky tak ví, že se tato varianta v rudoltických kuloárech už probírá. A to všechno, ve jménu TRANSPARENTNOSTI A DEMOKRACIE. Huslenky, tak to je možná forma takového protestu nás občanů Rudoltic. Huslenky mohou, díky své demokratické formě diskuse, ukázat nesmyslnost zrušení rudoltické diskuse. Jediní, kdo rudoltické demokracii ovšem může skutečně pomoci, jsou naši zastupitelé! A když ne opoziční, tak snad se najde někdo z těch druhých a uvědomí si, že zaražení diskuse na oficiálním webu, ikdyž někdy plané, je KROKEM ZPĚT!
on je trošku problém    (4.1.2012 12:35)
on je trošku problém, že když opozice nesouhlasí, nebo pronese protinávrh, tak ty tři hlasy jim jsou úplně k ... I když je super, že i přesto se nepřidají k většině zmanipulovaných a věřím, že příští volby dostanou občané rudoltic rozum a někdo bude zase na soudě vytírat hajzlíky.
Ptám se,    (3.1.2012 18:53)   reagovat
a současně vyzývám tímto všechny občany,
proč máme diskutovat na cizí obci, když můžeme pokračovat tady ?
Adresa je oldweb.rudoltice.cz, to je přece jednodušší, však ona si to paní starostka ráda přečte i odsaď, je strašně zvědavá, co si o ní lidi myslí, potřebuje to pro strategii do voleb.
DISKUTUJTE NA TOMTO WEBU DÁLE, to je má prosba.
proc?    (3.1.2012 19:24)
pokud jsi zastupitel tak prosad at se muze diskutovat na oficialnim webu,neoficialnich chatu a diskusi si muzeme udelat nespocetne mnoho!pokud to zvladnes a das nejaky clanek do novin,treba ON potom chnapnou hned!Je nutne kout zelezo dokud je zhave!Diskuse uz byla 1v Rudolticich zrusena a psaly o tom jak ON tak MF!Neni nic jednodussiho nez pozvat do vesnice ty redaktory,ktery o tom psaly.A Huslenky,no to je prece take plus pro clanek,nemyslis?Ja jsem pro to diskutovat v Huslenkach a opozicni zastupitele vyzyvam ke bdelosti a k aktivite v tomto smeru!!!!!!!!Zacnete bojovat za nas,za obcany!
myslíte jako    (3.1.2012 21:12)
huslenky
jako Huš Lenky z OU?
POTOM SOUHLASÍM.
Jinak nekalosti bych řešila, tam kde se uvaří a kde jsou nejvíc vidět, tedy v rudolticích.

Nemohl by tu někdo dál udržovat "napsali o obci" - to mi na nových stránkách taky chybí ...

Jinak myslím, že pro zbavení se těchto dvou "nebezpečných" odkazů byl novej web docela drahá sranda. A ten kdo ho vytvořil by se od studentů mohl myslím docela dost učit.
ADRESA    (3.1.2012 12:49)   reagovat
STARÉHO webu
oldweb.rudoltice.cz
Od bývalé kamarádky paní starostky    (3.1.2012 7:58)   reagovat
Milá Lenko, nyní starostko! Ač jsem Tvojí velkou oponentkou, tak musím uznat, že pro Tvé udržení moci jsi udělala jedinou věc, která se Ti po letech opravdu povedla- a to, zrušení diskuse a návštěvní knihy v Rudolticích. Zabránila jsi tomu, aby lidé měli názor, ikdyž anonymní. Dle mého názoru jsi neschopná, respektive všeho schopná, ale to zrušení rudoltické diskuse jsi načasovala velmi dobře. Je to jen rok po volbách a do dalších voleb veškeré jiné názory prostě zrušíš! Jelikož odkaz na nových stránkách na právě zrušené stránky je velmi chabý a ve starých toho mnoho nefunguje, tak se z Rudoltic na chvíli zase stěhujeme do Huslenek! Doufám, že tak vyprovokujeme aspoň novinářskou veřejnost, tak jak se to podařilo v roce 2007 i Tobě, aby se o zrušení diskuse v Rudolticích zase jednou psalo!!!!
Rudoltičak    (1.1.2012 9:52)   reagovat
Na www.huslenky.cz Můžete diskutovat bez e-mailu
Je to odskoušeno, koukněte!!!
Petra    (1.1.2012 9:21)   reagovat
Vážení, diskuse bude probíhat na stránkách www.huslenky.cz

WWW.HUSLENKY.CZ WWWW.HUSLENKY.CZ WWWW.HUSLENKY.CZ
občan    (1.1.2012 9:37)
Diskuse se rouná- demokracie, na stránkách www.huslenky.cz
už diskuse probíhala,když soudružka bártlová ji zakázala !!!
Jen tak ji donutíme, zachovat návštěvní knihu podle pravidel
do roku 2011.
Ps: řekněteto na veřejnosti o webu: www.huslenky.cz
Počítadlo.cz