Návštěvní kniha

Petra    (1.1.2012 9:16)   reagovat
To bude jeji konec!!!
a jste všichni...    (31.12.2011 21:45)   reagovat
V diskusi vám starostka oznamuje, že od 1.1.2012 bude nový web.
S návštěvní knihou je konec a své názory si můžete povídat leda tak doma nebo v hospodě. Už si nenapíšete ani prd.
a jste všichni...    (31.12.2011 21:47)
Pardón. Jeto v aktualitách.
rodilý rudolťák    (28.12.2011 9:20)   reagovat
pěkné vánoční svátky všem,
po dlouhé době jsem si udělal čas a otevřel návštěvní knihu. A nestačím se divit do jaké roviny se posunula většina diskuzí. Přátelé, žijeme v této obci společně, a všem nám jde o náš "blahobyt". Každé volby jsou svobodné a to i ty naše komunální. To MY jsme si zvolili současné zastupitelstvo!! Pokud se nám nyní nelíbí jejich práce, pojďme jim říct náš názor na věc. Toto osobní osočování pomocí argumentů "jedna paní povídala" bez vyslechnutí si druhé strany je k pousmání. Dle mého názoru paní starostka ani ostatní radní, či zastupitelé nereagují v této návštěvní knize proto, protože to už prostě ani nečtou.. Jediný efektivní způsob výměny názorů je zasedání zastupitelstva. A šáhněte si každý do svědomí, na kolika zasedáních jste kdo v historii obce byl.. Argument, že to stejně nemá význam, že starostka a její blízcí vás nenechají promluvit, že jsou to stejně "fašisti" je alibismus hrubého zrna.. Dle mé zkušenosti se diskutovat dá a přináší to ovoce. V zastupitelstvu nesedí fašisti, ale lidi jako všichni ostatní, a s většinou z nich se dá rozumně mluvit. Zastupitelstvo je od slova zastupovat, jak to mají dělat, když neznají náš názor??
Jistě se ptáte, proč i já vystupuji anonymně. Ano, bojím se. Bojím se lidí, kteří pomlouvají, útočí zezadu a nikdy by mi stejně nepřišli říci svůj názor osobně do očí.
Neberte tento vzkaz prosím jako útok na kohokoli, pouze námět k zamyšlení jak pomoci nám, OBEC´MY, ne pár lidí, kteří nás zastupují!
@paní Petro, pane Macháčku, přestože vás osobně neznám, děkuji Vám oběma za vaše racionální přísěvky. Zažehli jste ve mně plamínek naděje...
Prosím "Gluma" aby se nevyjadřoval k případným pravopisným či jiným chybám, rovněž není třeba mě osočovat, že jsem určitě pochlebovač zastupitelstva,radi, starostky, či dokonce jeden z nich, a určitě jsem podplacen...
Přátelé, žiji v Rudolticích přes 30 let. Chci aby jsme já i moje rodina, přátelé mohli žít v této obci v poklidu a vážit si jí (obec ´ lidé. Více jak 1700 lidí)
taky rudolťák    (28.12.2011 10:07)
Konečně někdo rozumný:-))) Děkuji Vám ...
Petra    (29.12.2011 11:03)
Vážený,píšete o blahobytu obce, ale blahobyt z obce mají jen jedinci,
kterým nejde o blaho obce.Kdo se bojí diskuse,ten se bojí demokracie!
Oni znají náš názor, ale bojí se ho!Prosím Vás, přečtěte si tady diskusi po roce 2006 a dozvíte se komu o co jde.Přeji Vám,do roku
2012, vše nejlepší.
Ale,    (31.12.2011 16:26)
jdi někam človíčku,
zapomínáš na to, kdo s tímto začal, myslím s tou konfrontační politikou, s trestními oznámeními. Na celostátní úrovni to byl Paroubek, ti dole se to rychle naučili od něho. V Rudolticích byl klid až do roku 2006, v roce 2007 to Bártlová spustila na plné pecky. V čem spočívá tato konfrontační politika ? Sám nic nového nedělám, ale neustále kritizuju chyby těch přede mnou, tato činnost často spotřebuje až 90 procent veškerého konání a času. Co dělá kritizovaná strana, samozřejmě nelení a brání se, musí se bránit, jinak by skončila až ve vězení. Co z toho má stát a obec ? Nic, a stokrát nic. Jen se to hádá, a žere to prakticky všechny volné peníze. To co jedna strana, a jsou to často dobré věci, udělá, druhá strana po příchodu k moci zruší.

Vážený pane, já také chci, aby se to v obci nehádalo, nepomlouvalo, atd. Kdo by nechtěl? Ale říkám znova, je dobré se optat, kdo s tím začal, a především nevolit tyto zamindrákované osobnosti, které kromě vlastního prospěchu, už po ničem jiném netouží. Že k tomu používají těchto konfrontačních metod je přirozené, přišli s tím poradci do voleb z Ameriky (pomáhali Tvrdíkovi z ČSSD), takže bylo to kde okoukat.
Petra    (24.12.2011 11:04)   reagovat
Příjemné prožití svátků Vánočních,
Vám přeje Petra
aha    (21.12.2011 22:01)   reagovat
hlavne ze hanila Kolomyho a spol. a sama je jeste horsi a nehlede na to ze v urcitych pripadech porusila zakon na ochranu osobnich udaju. Urcitym lidem rika o urcitych lidech udaje na ktere nema pravo sdelovat jen tak nekomu
Nemůže    (21.12.2011 21:12)   reagovat
rezignovat, co by dělala, u soudu ji zpět nevemou, leda jako uklízečku.
A ona chudák nic neumí, tu ekonomku v Chocni prý podle jejích spolužálů absolvovala jen díky svému tělu, ačkoliv nevím, co na té chemii kdo vidí.
A podnikatelská branže na Lanškrounsku, ta už o ní dávno ví své, ta ji také nezaměstná. Proto se bude držet svého koryta do posledního momentu, přesně podle hesla, tonoucí se stábla. A uvidíte, že se pokusí strhnout sebou co nejvíce lidí, včetně Dostála a všech, o které se teď opírá, včetně p.Hamplové.
Já bzch ještě dokáyal mnoho věcí překousnout, ale ta její morální stránka osobnosti, to prostě nejde. Sama něco káže co je špatně a sama to děla, aniž by se zarděla. To nedělají lidi, ani zvířata, to dělají jen bestie, převlečené do kůže člověka, proto musí být potrestána.
sněží    (21.12.2011 13:34)   reagovat
napadlo 5 cm sněhu, a pan Dostál dal povel na vyhrnování aniž by se podíval na počasí příštích dnů, on to platí ze svého?
:xDDD    (21.12.2011 19:52)
NO co kdyby pana DOSTALA zasypal snih? :-) no nikdo by nesmutnil si myslim
Rezignace?    (20.12.2011 8:09)   reagovat
Nevíte někdo, jestli starostka včera rezignovala? Nebo jak se zodpovídá z překračování svých pravomocí ohledně neodhlasovaných odměn advokátce?
A proč by měla    (20.12.2011 12:32)
rezignovat? Vždyť ona nemá pocit, že provedla něco špatně. Dát někomu jen tak 5 a půl mega ze státního je přece naprosto normální.
Ona má přece    (21.12.2011 8:23)
svoji pravdu. A žádná jiná možnost se nepřipouští. Jenomže teď bývalá starostka Bártlová udělala chybu. Kdo seje vítr ...
...sklízí bouři!    (21.12.2011 12:47)
Při slovech bývalá starostka se musím znovu zeptat! Ona opravdu rezignovala? Že by přátelé z jejího sdružení NEZÁVISLÍ zjistili s kým mají tu čest? Nějak tomu moc nevěřím, když se podívám, kdo za ni kope. Z 90ˇ jsou to lidé, kteří jsou lehce manipulovatelní ať už Dostálem nebo jí samotnou! Pro ně pro všechny je jednodušší věřit lži než si něco ověřovat, například v zákonech. Kdyby si to totiž ověřili, tak by ji museli dávno odvolat sami!! Kolomého kritizovala za odvolané výběrové řízení a sama ho ani nevyhlásila a hájí se tím, že bychom v Rudolticích přišli o víc milionů kdyby nebylo Hamplové. A co kdyby to někdo vyhrál za třeba polovinu nebo čtvrtinu ceny? No tak to nás přece v Rudolticích nemusí zajímat!Hlavní je, že mi odhlasují co potřebuji a každý měsíc za pětačtyřicet je dobrý! To snad ani nemůže myslet vážně!
Ale    (21.12.2011 20:59)
ona rezignovat nebude. Už jste někdy viděli někoho, kdo se dobrovolně vzdá korýtka?
Je jen otázkou, kdy si někdo z jejich nezávislejch dostane rozum a začne používat to co má na krku.
Petra    (18.12.2011 9:48)   reagovat
Vážení spoluobčani,
jak hodnotíte jízdní řád /autobusů /a cenu jízdného???
Jak jste spokojeni s odjezdama autobusů /školní atd. /
Stejně,    (18.12.2011 10:26)
jako celý Pardubický kraj, ceny pěkně popolezly nahoru, spoje nenavazují, a do roka jich bude polovička, protože je zruší jako nerentabilní.
Mirek    (17.12.2011 19:39)   reagovat
Na paní starostku už bylo podáno trestní oznámení. Proto se asi nedostaly do Rudoltic Lanškrounské listy ve kterých o tom byl krátký článek. Je tu hodně diskuzí o p.Kolomým a pí.Bártlové. Ale když si porovnáme co dokázal p. Kolomý a co dnešní paní starostka, tak je její chování nepochopitelné.
Odměny právničce dosahují téměř 6 mil. kč a to nevyhrála ani jeden soudní spor. Oprava tělocvičny vyšla skoro na stejný peníze jako výstavba jedné bytovky. Rozpočet na cyklostezku je 10x vyšší než za p. Kolomého. Kam asi zmizelo vybavení stavební firmy Rudoltic Tatra, lešení a pod. Paní starostka udělala zastávku u kostela, nový asfaltový povrch k výboru a možná ještě něco, ale nemohu si na nic dalšího vzpomenout. Zdá se mi to trochu málo za téměř 40 tisíc měsíčně. Ty peníze které tak velkoryse rozdává jsou z nájmů a z toho, že bývalý starosta dokázal zvednout počet obyvatel Rudoltic nad 1500. I když nejsem věřící tak doufám, že stále platí BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU ALE JISTĚ
Ba,ba,    (17.12.2011 20:41)
svatá pravda, boží mlejny melou pomalu, ale jistě. Však ona se dočká buchet z nich. Ale pozor, není sama, pan Dostál v tom jede s ní. Vision je dneska dokonalý tunel na obecní peníze, viz. vyhořelá č.p. 605.
Dostál?    (18.12.2011 6:15)
Kdo je Dostál? Myslíte ten, který chodí na každou radu a všichni ví, že tam nemá co dělat a přesto tam sedí a mlčí a vlastně o všem rozhoduje? Že všechno v Rudolticích je jen s Dostálem v zádech? Proč je zde vůbec rada, když by stačil Dostál?
ano ten.    (18.12.2011 8:38)
to je on, kardinal Risellie.
Počítadlo.cz