Sopotnice vyrovnala v 97. minutě

Orlický deník – 17.5.2011
Téma Sport
Zobrazeno 715x

Orlickoústecko ? Fotbalisté hrající okresní přebor odehráli ve II. třídě 21. kolo, ve III. pak 17. a ve IV. 15. kolo.

Utkání v Brandýse nad Orlicí se protáhlo a vyrovnávací branka padla po nastavování až v 97. minutě.

OP II.

Těchonín ? Řetová 3:0 (0:0)
Fakta ? branky: Kroczek 2, Majvald. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Špatenka). Rozhodčí: Rot. Diváci: 70.

Dolní Čermná ? Albrechtice 2:1 (1:1)
V souboji dvou posledních mužstev byli domácí aktivnější, přesto se však hosté po střele z dálky dostali do vedení. Do konce první půle vyrovnal po akci Bednáře Pecháček. Po obrátce chtěli strhnout domácí utkání na svou stanu, ale své šance nedokázali proměnit. Rozhodnutí padlo až po rohovém kopu Bednáře, když se přesně trefil nestárnoucí Vacek. Fakta ? branky: Pecháček, Vacek ? nehlášeno. Rozhodčí: Lukes. Diváci: 80.

Tatenice ? Libchavy 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas rozhodla jedna chyba domácích. V prvním poločase měli domácí více šancí. Ve druhé půli v 62. minutě po špatném odkopu domácích se ujaly Libchavy vedení. Do konce utkání už žádná branka nepadla. Fakta ? branka: Kopfštejn. Rozhodčí: Hegr. ŽK:1:3. Diváci: 200.

Dolní Dobrouč ? Dobříkov B 2:0 (1:0)
Domácí se předháněli ve spalování šancí. Ve 37. minutě byl zastaven ve vápně Řehák, který šel třikrát sám na bránu, a teprve z pokutového kopu bezpečně proměnil Kubíček. Uklidnění přišlo pro domácí až v 76. minutě, když mazácky přehodil brankáře hostí Vacek. Fakta ? branky. Kubíček (PK), Vacek. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:4. Diváci: 60.
Brandýs ? Sopotnice 1:1 (1:0)
Rozhodčí Laštovka nastavoval utkání, až dali fotbalisté Sopotnice vyrovnávací branku v 97. minutě. Fakta ? branky: 20. Pavlíček ? 97. Diblík. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (Zhorela ? Horáček). Diváci: 50.

Č. Heřmanice ? Jablonné n O. 1:1 (1:0)
Opatrný začátek od obou mužstev. Domácí se ujali vedení ve 20. minutě tvrdou ránou k pravé tyči Řehákem. Hosté vyrovnali v 80. minutě střelou ze šestnáctky Vaníčkem. V 83. minutě rozhodčí Hanzl obral domácí o pokutový kop, se kterým souhlasili i hosté. Fakta ? branky: Řehák ? Vaníček. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (Beneš). Diváci: 50.

Sruby ? Králíky/Č.V.B 1:1.
Nedělní zápas, divácky ovlivněn hokejovým zápasem reprezentace ČR proti Rusku o 3. místo, začali dobře domácí. Do vyložené gólové šance se dostal Kubíček, ale nedokázal zakončit. Hosté proto následně využili chyby a pěkným gólem se ujali vedení 1:0. V průběhu zápasu Sruby prezentovaly svou herní nedokonalost dirigovat styl hry, ale i přesto vyrovnaly buldočím důrazem kapitána Lukáše Simona. Remíza byla opět pro radost hostů ze spodní části tabulky. Sruby doma už 5 zápasů v řadě neprohrály.

OP III.

Rudoltice ? Lichkov 1:1 (0:0)
Po převaze domácích v prvním poločase a nevyužití několika šancí se šlo do druhé půle za stavu 0:0. Domácí se po přestávce ujali iniciativy. Využili jednu z několika šancí. Posledních 20 minut se hrálo vyrovnaně a hostům se podařilo po přímém kopu vyrovnat. Fakta ? branky: Grund ? Všetička. Rozhodčí: Sajdl. Bez karet. Diváci: 50.

Kerhartice ? Boříkovice 0:4 (0:2)
Jednoznačné vítězství hostů, kteří byli po celý zápas lepším mužstvem. Fakta ? branky: Davídek, Tomek, Krejčí, Švéda. Rozhodčí: Laštovka. ŽK :3:2. Diváci: 40.

Rybník ? Mistrovice 4:2 (2:2)
V utkání domácí zpečetili převahu čtyřmi góly. Fakta ? Kareš 2, Beránek, Škrob ? Matějka, Vaníček. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Žichlínek ? Králíky/Č.V. C 1:2 (0:1)
V první půli se hrálo vyrovnané utkání a po 2 neproměněných tutovkách domácích se těsně před poločasem ujali hosté vedení 1:0 po rohovém kopu. Druhý poločas se hrál za stálé převahy domácích, ale ti po několika slibných šancích nedokázali vyrovnat. Hosté po zmatku v obraně Žichlínku přidali v 80. minutě druhý gól. Jediný gól Žichlínku zařídil v 83. minutě Musil ve spolupráci se soupeřovým stoperem. Fakta ? branky: Musil ? Kupec, Borovička. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 1:1.

Dolní Třešňovec ? Kunvald 0:3 (0:0)
Fakta ? branky: Matějka, Rous 2. Rozhodčí: Saňák. Bez karet. Diváci: 70.

Dlouhoňovice ? Klášterec n.O. 1:4 (0:1)
Hosté byli lepší a domácí přehráli ve všech herních prvcích. Fakta ? Fišer ? Bartoš, Fišer, Janeček, Mitvalský. Rozhodčí: Bezdíček. Bez karet. Diváci: 50.

OP IV.

Kerhartice B - Libchavy B 2:1 (1:0)
Na IV. třídu se hrál velmi kvalitní zápas s řadou šancí na obou stranách. V domácím dresu podal výborný výkon brankař Fučík. Nakonec v derby utkání zaslouženě zvítězili domácí. Fakta - branky: L. Franz, Jan Beneš ? Kubišta. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:0. Diváci: 60.

Albrechtice B ? Helvíkovice 0:4 (0:1)
Fakta ? branky: nehlášeno. Rozhodčí: Budina. ŽK: 1:1. Diváci: 30.
Rokytnice v O.h. ? Němčice 1:1 (0:1)
Fakta ? branky: Strassenský ? Oláh. Diváci: 20.
Marcela Machá?ková – 17.5.2011 8:43