Orlický deník – 19.10.2010
Téma Sport
Zobrazeno 868x

Tatenice inkasovaly 'bůra'
Orlickoústecko ? Poslední zápasy fotbalového podzimu odehráli hráči třetí a čtvrté okresní třídy.

Další kolo za sebou mají fotbalisté hrající okresní přebor.
Okresní přebor II. třídy

Brandýs ? Albrechtice 4:1
Neplodnou převahu domácích v prvním poločase potrestali hosté ve 28. min., kdy jejich rychlý protiútok po centru Sokolíka hlavou zakončil Lukáš Koutný - 0:1. Ve 48. min. byl ve vápně faulován Beneš a z pokutového kopu vyrovnal Hanzl ? 1:1 .V 84. min. dorážku Beneše z malého vápna instinktivně zneškodnil výborný brankář hostů, ale na další střelu Pavlíčka již nemohl reagovat - 2:1. V 86. min. své sólo středem obrany z přehledem zakončil opět Pavlíček - 3:1. V 88. min. hosté zahrávali rohový kop i s brankařem a následný protiútok přinesl střelu Janouška ze 40 m do prázdné branky - 4:1. Fakta ? branky: Hanzl, Pavlíček 2, Janoušek - Koutný. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Č. Heřmanice ? Tatenice 5:2
Domácí se ujali vedení v 16. minutě, když po dlouhém kopu Jeřábka zakončil hlavou Černín. Ve 38. minutě zvýšil na 2:0 Němeček z trestného kopu. Po vyšachování hostující obrany zvýšil na 3:0 Aleš Najman. Na 3:1 snížil ve 45. minutě Krejčí. Kavka zvýšil po přestávce na 4:1. Štajgl snížil náskok domácích na 4:2. V 83. padla poslední branka, o kterou se postala Aleš Najman. Fakta ? branky: Najman 2, Černín, Němeček, R. Kavka ? Krejčí, Štajgl. Rozhodčí. Laštovka. ŽK: 4:1.Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Těchonín ? Libchavy 1:2
Fakta ? branky: Sedláček ? J. Martiňák, Dostál. Rozhodčí: Budina. ŽK: 4:5. ČK: 0:1 (Lžíčař). Diváci: 110.

D. Dobrouč ? Sopotnice 3:1
Utkání dobré úrovně začali domácí náporem. První gól padl ale až v poslední minutě prvního poločasu po rohu Huška hlavou. V 65. minutě zvýšil na 2:0 Vacek. Hostující Stárek zvýšil v 73. minutě na 2:1. V 83. minutě po krásné akci zvýšil na spravedlivých 3:1 Huška. Fakta ? branky: Huška 2, Vacek ? Stárek. Rozhodčí: Urban. ŽK: 0:1.Diváci: 160. Poločas: 1:0.

Sruby ? Jablonné 2:1
Vcelku vyrovnané utkání, ve kterém se domácí ujali v první půli vedení 2:0. Ve druhém poločase si hosté vypracovali šance. Dokázali ale pouze snížit na konečných 2:1. Fakta ? branky: Kubíček, Vrabec ? nehlášeno. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Králíky/ČV B ? Dobříkov B 1:1

Hosté měli na začátku utkání mírnou převahu, ale domácí hru vyrovnali a Stolarik získal ve 24. minutě vedení pro FC Jiskra 1:0. V dalším průběhu utkání zatlačili domácí hosty na jejich polovinu, ale ke zvýšení skóre nepomohl ani rohový kop. V 51. hosté vyrovnali po přímém kopu hlavičkou Fajfra na konečných 1:1. Fakta ? branky: Stolarik ? Fajfr. Rozhodčí: Hanzl. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Okresní přebor III. třídy

Rudoltice ? Mistrovice 2:0
V Rudolticích se hrálo vyrovnané utkání. V prvním poločase byli domácí lepší a vstřelili dva góly. Ve druhé půli se hosté snažili a útočili, Domácí sle zápas ubránili. Fakta ? branky. Stránský, Minář. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Třešňovec ? Dlouhoňovice 3:1
V utkání plném nepřesností nakonec byli štastnějším týmem domácí, když v závěru proměnili dvě brejkové situace. Fakta ? branky: Moravec, Macháček, Šilar 2. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:1.Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Rybník ? Boříkovice 2:2
Ve 13. po zaváhání domácí obrany a brankáře Suka otevřel skóre Šverák ? 0:1. Ve 37. minutě centr do vápna, k odraženému míči se dostal agilní Šverák a zvýšil na 0:2. Ve 45. minutě se po autu domácího Markla dostal k odraženému míči Mackerle a střelou z ?vojele? se trefil přesně k tyči ? 1:2. V 78. minutě domácí vyrovnali, když střídající Tesař nacentroval do vápna a Novotný hlavou upravil na konečných 2:2. Fakta ? branky: Mackerle, Novotný ? Šverák 2. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Králíky/ČV C ? Klášterec 0:1
Utkání by slušela spíše remíza, ale domácí nevyužili ani jednu ze spousty šancí a hosté z Klášterce hráli pěkný, atraktivní fotbal. Fakta ? branka: nehlášeno. Rozhodčí: ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas:

Okresní přebor IV. třídy

Albrechtice B ? Jehnědí 0:2
Fakta ? branky: Pirkl (z pen.), Doležal. Rozhodčí: ŽK: 0:1. Diváci: 30.Poločas: 0:2.
Marcela Machá?ková – 19.10.2010 20:22