Verměřovice B se nestačily divit

Orlický deník – 10.5.2011
Téma Sport
Zobrazeno 746x

Orlickoústecko ? Fotbalisté okresního přeboru se potýkali s malou účastí diváků. Ti asi dali přednost hokejovému mistrovství světa.

OP II
Králíky/ Č. V B ? D. Dobrouč 1:3
Domácí se dostali do vedení 1:0 po pěkné akci Hoška ve 4. minutě. Poté se ale slova ujali již hosté, kteří si odvezli vítězství 3:1.
Fakta: Hoško ? Matějíček 2, Filip. Rozhodčí: Nepraš. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Albrechtice ? Libchavy 1:3
Fakta ? branky: Wendlig - Karpíšek, Kopfštein, Macan Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0 : 1. Diváci: 100.

Dobříkov B ? Těchonín 5:1
Dobříkov si spravil chuť a po dvou předchozích porážkách rozhodl utkání pěti góly, které dokázal vstřelit už v prvním poločase.
Fakta - branky: Rouha, P. Kopecký, J. Horníček 3, Střasák ? R. Špaček. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:0. Diváci: 80.

D. Čermná ? Sruby 1:2
Domácí předvedli festival neproměněných šancí. Hosté byli nekompromisní. Chyby v domácí obraně trestali a odvezli si zaslouženě tři body.
Fakta ? branky: Hyhlík ? Brzobohatý, Chadima. Rozhodčí: Budina. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

Řetová ? Č. Heřmanice 1:2
Utkání bylo spíše bojovné než pohledné a hosté svým důrazem a tahem na bránu zaslouženě zvítězili.
Fakta ? branky: Berky ? Kučera, Beneš. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 2:6. Diváci: 250.

Sopotnice ? Tatenice 1:1
Hrstka domácích příznivců sledovala trapný výkon domácích fotbalistů, kteří proti oslabenému soupeři nedokázali skórovat.
Fakta ? branky: Stárek ? Krejčí. ŽK: 1:2.ČK: 0:1 (Soukop). Diváci: 50.

Jablonné n. O. ? Brandýs n. O. 6:1
První poločas se odehrál za mírné převahy domácích. Druhá půle byla koncertem domácích, když střídali jednu gólovou akci za druhou.
Fakta ? branky: Čermák, 3, Vaníček, Bednář, Štusák ? J. Hanzl (pen). Rozhodčí: Saňák. ŽK : 1:1. Diváci : 250.

OP III

Klášterec n. O. ? Kerhartice 4:2
Mladíci z Kerhartic se v páté minutě ujali vedení Váněm. Poté převzali iniciativu domácí, vytvořili si nejméně čtyři gólové šance, ale branku nedali. Ve druhé půli už byli domácí střelci úspěšnější. V průběhu patnácti minut otočili skóre. Hosté odpověděli vyrovnáním. Domácí ale přidali další dva góly a stav zápasu už udrželi.
Fakta ? branky: Šroler, Mitvalský, J. Bartoš, Sabota ? Váně, Eliáš. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 1:1Diváci: 120.

Mistrovice ? Boříkovice 2:1
Už v 11. minutě se po krásné samostatné akci L. Novotného domácí ujali vedení 1:0. V 65. minutě vyrovnali hosté z přímého kopu na 1:1. Po uplynutí 8 minut se domácí dostali opět do vedení po pěkné akci a zakončení J. Stejskala.
Fakta - branky: L. Novotný, Stejskal ? Pražák. Rozhodčí: Böhm. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Lichkov ? Dlouhoňovice 1:0
Vyrovnaný průběh utkání změnilo vyloučení Gerži ve 44 min. Převaha hostů byla od té doby znatelná, ale bez efektu. Bojovným domácím zajistil vydřené vítězství svým důrazem v pokutovém území v 65. minutě Bula.
Fakta - branka: Bula. Rozhodčí: Rot . ŽK: 1:3. ČK: 1:1 (Gerža ? Musil). Diváci: 100.

Kunvald ? Rudoltice 3:3
Fakta ? branky: O. Krejsa 2, M. Bednařík ? P. Macháček, M. Minář, P. Skalický.

Králíky/ Č.V C ? D. Třešňovec 1:0
Domácí kontrolovali hru, hosté z Třešňovce hrozili jen z brejkových situací. Ve druhém poločase se ale hosté nedostali do žádné šance.
Fakta ? branka: Pasker. Rozhodčí: Rot. ŽK: 0:0.Diváci: 100.

Rybník ? Žichlínek 2:0
Za stavu 1:0 hosté neproměnili penaltu.
Fakta ? branky: Markl, Maštera. ŽK: 3:0.Diváci: 50.

OP IV

Němčice ? Verměřovice B 8:1
Po vstřelení dvou gólů domácí ubrali na aktivitě. To se projevilo mírným tlakem hostů a vstřelením vlastního gólu. Po přestávce se již rozjel brankostroj, v jehož čele stál M. Votřel se čtyřmi vstřelenými góly.
Fakta ? branky: Votřel 4, Plch 2, Sokol, F. Veselý - vlastní. Rozhodčí: Formánek. ŽK 1:0 .

Helvíkovice ? Kerhartice B 3:1
Domácí měli po celou dobu utkání územní převahu.
Fakta ? branky: Kolman, Velobrad, Maleček. ? Tomašovič. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Jehnědí ? Albrechtice B 5:3
Domácí měli v průběhu celého zápasu mírnou převahu. Několik šancí ještě zahodili.
Fakta ? branky: P. Horák 2, Martinec, Ryšavý, Květný ? Sita, Jedlínský, Novák. Rozhodčí: Laštůvka. ŽK: 1:4. Diváci: 60.
Marcela Machá?ková – 10.5.2011 11:37