Fotogalerie

Vítání občánků, 25.9.2011

Zobrazeno 1523x
V neděli 25. září 2011 jsme tedy již podruhé v letošním roce přivítali na sále kulturního domu 12 malých nových občánků - 6 děvčátek a 6 chlapečků - narozených od počátku měsíce března do konce měsíce srpna letošního roku. Sluníčko hřálo již od samého rána a tak není divu, že si tento pro děti a jejich rodiče velmi vzácný okamžik nenechaly ujít ani jejich široké rodiny.

Po úvodních slovech paní místostarostky zahájily děti ze základní školy v dobrovodu paní učitelky již tradičně celé slavnostní odpoledne velmi poutavými básněmi i písněmi. Protentokrát si sice žádné miminko se zpívajícími dětmi nezanotovalo, jak nás občas některé mile překvapí, každé však bylo po celou dobu hodné, usměvavé a žádné ani chvilku neplakalo.

Po slavnostním projevu následovaly zápisy obou rodičů do pamětní knihy, gratulace zástupců obce, růže pro maminky i drobné dárky pro nové občánky včetně finančního obnosu od obce a nemohlo samozřejmě chybět ani zvěčnění vzácné chvíle na fotografiích p. Jiřiny Strakové. Některé z nich si můžete prohlédnout právě teď i Vy...

Přivítáni byli:
Michal Knápek
Nikol Hubálková
Martin Dajč
Nikola Zahálková
Stanislav Mihulka
Rozálie Chládková
Viktorie Chládková
Bohumil Zezulka
Matyáš Pražák
Sabina Šotolová
Emil Lorenc
Natálie Landová

Lenka Bártlová – 30.9.2011 20:25
Počítadlo.cz