Do Jablonného přijely čtyři stovky diváků

Orlický deník – 22.5.2011
Téma Sport
Zobrazeno 628x

Orlickoústecko ? Fotbalisté hrající okresní přebor odehráli všechny naplánované zápasy.

Řetová porazila ve II. třídě Dolní Dobrouč 3:0. Ve IV. třídě se o nejlepší výsledek postaralo Jehnědí, které nastřílelo Rokytnici dvanáct branek.

OP II
Králíky/Č.V.B - D. Čermná 3:1
Utkání začali dobře domácí, kteří se ujali vedení už ve 4. minutě Skotákem. Ve 27. minutě zvýšil na 2:0 Kovář a ve 28. minutě dal třetí branku Stolarik. Ve druhé půli snížili hosté hlavičkou Pecháčka v 54. minutě na konečných 3:1. Fakta ? branky: Skoták, Kovář, Stolarik ? Pecháček. Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváci: 80.

Libchavy ? Brandýs 6:0
Výsledek jasně napovídá průběhu utkání, ve kterém měli domácí fotbalisté jasnou převahu. Fakta ? branky: Macan 2, Stejskal, Paukert, Martinák, Borovička. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:1. Diváci: 100.

Albrechtice ? Tatenice 2:1
Fakta ? branky: J. Kollert, Wendlig. Rozhodčí: Šenkýř. ŽK: 2:2. Diváci: 100.
Řetová - Dolní Dobrouč 3:0
Bojovné utkání začali lépe hosté. Dvě vyložené šance ale neproměnili. Obrat utkání přišel ve 23. minutě, kdy unikl Müller, který předložil míč Bačemu ? 1:0. Nejlépe hrající domácí Šafář v 66. minutě zvýšil na 2:0. Klid do domácích řad přinesl v 85. minutě Berky, který zakončil na 3:0. Jediným negativem utkání bylo chování hostujících fanoušků. Fakta ? branky: Bače, Šafář, Berky. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 0:0. ČK: 1:1 (Müller ? Cvik). Diváci: 280.

Dobříkov B ? Sruby 1:0
Vyrovnaný zápas plný spálených šancí na obou stranách. Utkání rozhodl lob Jiřího Pitry, kterým překonal gólmana hostí Mrklase. Fakta ? branky: J. Pitra. Rozhodčí: Zuzík. Bez karet. Diváci: 120.

Sopotnice - Č. Heřmanice 4:1
Ve 25. minutě se k odraženému míči dostal v pokutovém území hostí Matyáš a poslal Sopotnici do vedení 1:0. Ve 35. minutě trestný kop z 25 metrů trefil Mašanský přesně k tyči ? 2:0. V 50. minutě Mašanský proměnil další trestný kop ? 3:0. V 61. minutě se prosadil v pokutovém území hostů Libor Diblík ? 4:0. V 82. minutě snížil Hlušička na 1:4. Fakta ? branky: Matyáš, Mašanský 2, Diblík ? Hlušička. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Kopic). Diváci: 100.

Jablonné n. O. ? Těchonín 1:1
V prvním poločase derby byli mírně lepší hosté. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Branky začaly padat až na konci utkání. V 85. minutě se trefil Lička z trestného kopu. Hosté vyrovnali v 90. minutě. Fakta ? branky: Lička ? Špaček. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK: 2:1. Diváci: 397.

OP III

Boříkovice - Dlouhoňovice 1:0
V prvním poločase měli domácí více možností ke vstřelení branky, ale dvakrát trefili jen břevno. Hosté měli jednu velkou příležitost, ale ze dvou metrů také přestřelili. Ve druhé půli se tlak domácích ještě zvýšil, ale bez větších gólových možností, a tak o vítězi rozhodl přímý kop, který zahrával Josef Krejčí. V závěru utkání měli hosté velkou šanci ke srovnání stavu, ale váhali tak dlouho, až jim domácí obrana míč odkopla. Fakta - branka: Krejčí. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (Tomek - Kaška). Diváci: 50.

Lichkov - D. Třešňovec 1:0
Těsná, ale zasloužená výhra Lichkova. Vítězný gól vstřelil v 81. minutě Všetička. Fakta ? branka: Všetička. Rozhodčí: Budina. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

Kunvald ? Žichlínek 3:0
Prvních deset minut se oba týmy oťukávaly bez gólového efektu. V 17. minutě se domácí ujali vedení. V prvním poločase nastřelili domácí ještě dvakrát břevno. V 50. minutě se konečně osmělili hosté a z trestného kopu stříleli těsně nad domácí branku. V 68. minutě vstřelil druhý gól domácích opět J. Matějka. V 89.minutě se J. Matějka dočkal hattricku, když upravil na konečných 3:0 pro domácí. Fakta - branky: J. Matějka 3. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 1:1.

Klášterec n. O. ? Rudoltice 2:0
Domácí začali dobře, když Kučírek otevřel skóre v 9. minutě. V první půli měl Klášterec převahu, ale neproměnil nejvyloženější šance. Druhá půle byla vyrovnaná. Domácí si vzpomněli, že Rudoltice ještě nikdy neporazili a začali se obávat o výsledek. Fišer ale proměnil penaltu nařízenou po teči rukou. Fakta ? branky: Kučírek, P. Fišer (pen.). Rozhodčí: Vejda. ŽK: 0:1. Diváci: 150.

Mistrovice ? Kerhartice 7:0
Celý zápas byl jednoznačně v režii domácích. Ve 13. minutě Matějka u pravé tyče proměnil a oslavil svůj 100. mistrovský gól! Fakta - branky: Matějka 2, Škorpil 2, L. Novotný, Stejskal, Majvald. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

OP IV

Jehnědí - Rokytnice 12:2
Výsledek napovídá tomu, že utkání bylo jednostranné. Domácí ještě zahodili mnoho branek. Fakta ? branky: Horák 5, Martinec 2, Rozlívka, Motl (PK), Doležal, Jergl. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:6. ČK: 0:1.

Němčice ? Luková 3:4
První půle byla odehrána bez větších šancí na obou stranách. Druhá část nabídla zajímavý fotbal s častou změnou skóre i vedení. Fakta ? branky: Sokol, Panik, Plch - Prokop, Vítek 2, Volos. ŽK: 3:4.

Helvíkovice - Verměřovice B 1:0
Vyrovnané utkání až do vyloučení hráčů Verměřovic. Fakta ? branka: P. Maleček. Rozhodčí: Budina. ŽK: 0:3. ČK: 0:2 (Nastoupil, Mikula). Diváci: 40.

Libchavy B - Albrechtice B 4:0
Utkání se hrálo za výrazné převahy domácích, kterou okořenili i počtem vstřelených branek. Fakta ? branky: Dostál 2, Hájek, Zeman. Rozhodčí: Seidl. Bez karet. Diváci: 60.
Marcela Machá?ková – 26.5.2011 21:09