Tatenický gólman Wendlig vstřelil hattrick

Orlický deník – 17.10.2006
Téma Sport
Zobrazeno 704x

Orlický deník - 17.10.2006

Ústecko - Už jen jedno kolo zbývá do konce okresního fotbalového přeboru IV. třídy mužů, který pokračoval pěti zápasy uplynulý víkend.

Tatenice B 10 Brandýs B 0
První gól dali domácí už ve 3. minutě, kdy nařízenou penaltu proměnil gólman Wendlig. Ještě do poločasu se trefili Smrkal, krásnou střelou Josef Kučera, Wenglig opět z penalty a Kollár. Ve druhém poločase domácí přidali dalších pět branek a vyprovodili hosty výsledkem 10: 0. Fakta - branky: Zdeněk Wendlig 3 ( všechny z PK), Martin Smrkal 2, Josef Kučera, Kollár, Čáp, Šubrt, Oravec ( PK). Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 5: 0.

Rudoltice 1 Helvíkovice 0
Do 20. minuty se oba týmy jen rozehrávaly a nevytvořily si žádné šance. Poté začali domácí více napadat a v 63. minutě po rohu vstřelil Roman Beneš jediný gól zápasu. Fakta - branky: Roman Beneš. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1: 1. Diváků: 50. Poločas: 0: 0.

Albrechtice B 4 Žichlínek 4
Již v 5. minutě vedli domácí dvěma góly Tomáše Řeháka. Hosté vzápětí snížili z nařízené penalty Martinem Řehákem a v 9. minutě završil Tomáš Řehák svůj hattrick - 3: 1. V 16. minutě snížil žichlínský Ví . a Bureš. Jenže ve 23. minutě z další penalty přidal čtvrtý gól domácích Milan Hubálek. O tři minuty později završil přestřelku po sólu Jan Drábek -
4: 2. V 52. minutě pak žichlínský Bureš dal na konečných 4: 4. Fakta - branky: Tomáš Řehák 3, Hubálek ( PK) - Bureš 2, Martin Řehák ( PK), Drábek. Rozhodčí: Rot. ŽK: 3: 4, ČK: 0: 1 ( Jelínek). Diváků: 150. Poločas: 4: 3.

Klášterec 2 Lichkov 1
V 10. minutě otevřel skóre po přímém kopu z hloubi hřiště Honzák. Další branky padly na konci půle: ve 40. minutě zvýšil vedení Klášterce Šroler, ale před odchodem do kabin zmrazil domácí lichkovský Gerža - 2: 1. Ve druhé půli hrála obě mužstva otevřený fotbal, hosté urputně bojovali o remízu, ale domácí konec zápasu nakonec zvládli. Fakta - branky: Honzák, Šroler - Gerža.Rozhodčí: Rot. ŽK: 2: 3. Diváků: 100. Poločas: 2: 1.

Mladkov 0 Verměřovice B 3
V prvním poločase měli sice hosté mírnou převahu, ovšem nezužitkovali svoje šance. Verměřovické mužstvo se ujalo vedení ve druhé půlce brankou Pyszného po standardní situaci. Vzápětí to bylo už 2: 0, když domácí hráči špatně rozehráli a Šípek zvýšil. Mladkov se snažil o zkorigování stavu, ale hosté opět po standardní situaci dali po dorážce Pražáka na konečných 3: 0. Fakta - branky: Pyszný, Pražák, Šípek. Sudí: Šejna. ŽK: 3: 3. Diváků: 80. Poločas: 0: 0.

Fotografie: V zápasech byla často k vidění řada dramatických a zajímavých okamžiků. Ilustrační
Marcela Macháčková – 19.10.2006 8:29