Záloha Srubů obrala D. Dobrouč o cenné body

Orlický deník – 26.4.2011
Téma Sport
Zobrazeno 718x

Orlickoústecko ? Téměř letní počasí přilákalo na fotbalové zápasy okresního přeboru stovky diváků. Bylo se také na co dívat.

OP II

Králíky/ Červená Voda B ? Č. Heřmanice 0:1 (0:0)
Fakta ? branky: Kavka. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
V začátku utkání měli hosté převahu, ale domácí brankář Pasker své mužstvo podržel. V příštích minutách domácí hru vyrovnali a získali několik rohových kopů, které ale neproměnili. V prvním poločase se na obou stranách vytvářelo mnoho gólových příležitostí, žádná ale nebyla proměněna. Ve druhé půli měli převahu opět domácí. Nedokázali ale využít žádnou šanci. V 63. minutě měl obrovskou šanci Šmolík, který ale nemířil přesně. Střelecká smůla se doslova přilepila na kopačky domácích. V 81. minutě byli šťastnější hosté, kteří díky hlavičce Kavky otevřeli skóre. Do konce utkání bylo na obou stranách ještě několik šancí, které ale už nebyly proměněny.

Řetová ? Tatenice 5:0 (2:0)
Fakta ? branky: Bohunek 3, Vencl, Voleský. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 1:3. Diváci: 180.

Sruby ? Dolní Dobrouč 0:0
Fakta ? rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:1. Diváci: 150.
Utkání začalo oboustranně opatrně. Domácí byli aktivnější. Po půl hodině hry se prosadil dorostenec Bohunek ? 1:0. Střelcem druhé branky byl ten samý hráč, když výborně zpracoval míč ve vápně. Domácí byli po celé utkání aktivnější, Tatenice jejich branku příliš neohrozily. Ve 46. min. se po rohovém kopu odraženého míče ujal Bohunek, který z osmnácti metrů završil svůj hattrick ? 3:0. V 78. min. po kombinaci Lehkého a Volfa dal na 4:0 do prázdné branky Vencl. Výborný výkon domácích završil v 88. min. Voleský ? 5:0. Domácí trenér vybral pro zápas 14 odhodlaných a bojovných hráčů, kteří měli šanci se porvat o body a nahradit zraněné spoluhráče. Hosté několikrát nebezpečně ohrozil bránu domácích, ale ke vstřelení gólu jim chybělo i štěstí. Nastřelili jednou tyč a břevno. Zápas skončil remízou 0:0, což potěšilo více domácí než hosty, kteří tímto ztratili důležité body v boji o první příčku.

Dobříkov B ? Brandýs n. O. 1:2 (1:0)
Fakta ? branky: P. Kopecký ? Hanzl 2. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

V prvním poločase byli jasně lepší domácí, kteří ale neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Druhý poločas se celý odehrál v režii Brandýsa, který si po dvou vstřelených gólech odvezl zaslouženě tři body.

Jablonné n. O. ? Libchavy 1:1 (1:1)
Fakta ? branky: Rozhodčí: ŽK: 5:2. ČK: 1:1 (Hubálek ? Říčař). Diváci: 420.
Hosté ve 4. minutě využili chyby domácích ? 1:0. Jablonné vyrovnalo v 11. minutě na 1:1. Hosté z Libchav byli po většinu zápasu mírně lepší. V 64. minutě byl vyloučen hostující Říčař. V 70. minutě pak domácí Hubálek. Rozhodčí ze Svitav ale utkání výborně odřídil do samého konce.

OP III

Lichkov ? Boříkovice 3:5 (2:2)
Fakta ? branky: Konopka, Všetička, Gerža ? Saňák, Kylar, Chládek, Štencl, Švéda. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 4:6. Diváci: 100.
Domácí třikrát dotáhli náskok soupeře, přesto to nestačilo ani na bod. Produktivnější hosté v závěru utkání dalšími dvěma góly rozhodli o svém vítězství.

Kunvald ? FK Kerhartice 4:0 (2:0)
Fakta ? branky: R. Moudrý, M. Šroler, M. Kucej, J. Matějka. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:3. Diváci: 50.
Domácí byli po celý zápas produktivnější a aktivnější. Zaslouženě si připsali tři body za vítězství.

Rybník ? Rudoltice 1:2
Fakta ? branky: Novotný ? Macháček, Minář. Bez karet. Diváci: 150.
Domácí si vytvořili mnoho šancí, které ale nedokázali proměnit. Rudoltice tak po zásluze zvítězily.

Žichlínek ? Dolní Třešňovec 3:0 (2:0)
Fakta ? branky: Hostovský, L. Motl, Skalický. Rozhodčí: Budina. ŽK: 4:6. ČK: 1:1 (L. Motl ? Ambrož). Diváci: 100.

OP IV

Jehnědí ? Libchavy B 0:2 (0:1)
Fakta ? branky: Blažek, Martinák. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 3:2.
Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté proměnili své šance, což se domácím nepodařilo, a proto prohráli.

Luková ? Albrechtice B 4:1 (1:0)
Fakta ? branky: Prokop, Šebrle 3 ? Jor. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 2:5. ČK: 0:2 (Malátek, Langr). Diváků: 80.

Za pěkného počasí a pěkné divácké kulisy Luková po zásluze zvítězila.
Marcela Machá?ková – 26.4.2011 21:14