Návštěvní kniha

Petr    (7.6.2008 16:40)   reagovat
Dobry den.Prosim chtel bych se zeptat na bytove smlouvy na zamecku asi za dva mesice nam konci smlouvy a nic nevime.Dekuji za odpoved
Lenka Bártlová    (7.6.2008 22:06)
Dobrý den, pane Petře. Odpověď na tuto otázku jsem se snažila získat i já, leč bezvýsledně. O uzavírání nájemních smluv v naší obci rozhoduje pouze a jen starosta RNDr. O. Kolomý, se svými dotazy se tedy obraťte přímo na něj - tel. č.: 602 428 181, e-mail: 2k2ks@tiscali.cz. Předpokládám však, že pokud za Vámi obec neeviduje jakékoliv nesplacené pohledávky, neměl by snad být s prodloužením nájemní smlouvy problém.
Poli    (4.6.2008 22:24)   reagovat
Zdravim jestli si chceš vydelat penize kredit do mobilu mesicne to dela 250kc a víc tak se tu regni http://www.hellomobile.cz/zmobile/ a Číslo mobilního telefonu osoby, která mě doporučila tak tam dej cislo737437246 a potom vyplnite svoje udaje a budou vam chodit imeily a smsky a budete mit penize, které jdou převézt jako kredit atd.......
Férový hráč    (8.6.2008 22:44)
sorry, ale neregistrujte se.Slibovali, že budou chodit reklamy a to max. 3 denně.Za došlý email, který musíte potvrdit přečtením dostanete na váš virtuální účet 0,75 kč a za došlou sms 2 kč to vše se pak zdaní a po měsíci bude připsáno na váš účet nebo posláno složenkou apod.podívejte se nejprv na jejich stránky.Bohužel slibovali , že od 1.6.2008 začnou chodit reklamy, ale já dostal pouze jednu a poté nic.Kdyby jste se přeci jen registrovali tak nevyplňujte číslo mobilu zhora uvedené.Dotyčný by měl z vašich došlích reklam provize.To dělejte tehdy když registrujete třeba rodinu pak se to vyplatí, ale vzhledem k tomu že reklamy stejně nechodí tak to nemá smysl.
Jirka    (4.6.2008 17:07)   reagovat
Dobrý den.Zaslechl jsme,že obec Rudoltice hodla asfaltovat místní cesty.Štve mně,že nejmenovaná rodina ve vesnici,která takřka řídí obec i výstavbu na Zámečku,si ve vesnici dělá svoje věci a neptá se ostatních občanů,zdali s tím souhlasí.Při tom když si bude chít normální člověk ,,zahrábnout%% hadici na vodu přes obecní cestu,musí k tomu mít spoustu papíru a povolení a oni si klidně rozkopou půlku cesty,bláta je všude a nikoho se moc neptají.Zda li je to pravda o tom asfaltování cest,tak je to jenom dobře protože v některých místech aby se bál člověk chodit.Konečně ty co tam sedí udělali něco pro obec.I když nad nějakými nápady obce,obecního zastupitelstva i starosty zůstává rozum stát.prosím o potvrzení,zda informace o asfaltování cest v nejbližším měsíci je pravdivá.Děkuji
Iva Skalická    (6.6.2008 7:29)
Dobrý den pane Jirko, jsem zastupitelkou obce Rudoltice a asfaltování cest je probíráno pouze na seminářích, které pořádá pan starosta téměř každé úterý. Tyto semináře podléhají vysokému stupni utajení a asfaltování cest bylo probíráno pouze tam. Zastupitelé, kteří na tato setkání chodí podléhají mlčenlivosti. Já na tyto semináře nedocházím, takže Vám snad mohu odpovědět, aniž bych porušila jedno z mnohých usnesení našeho starosty
( respektive usnesení jednoho muže). Asfaltování obecních cest na zastupitelstvu probíráno nebylo, žádná smlouva jakékoli firmy s obcí podepsána není. Z uvedeného vyplývá, že snad by něco o asfaltování mohla vědět firma Vision, respektive její jednatelé, pan Šrámek nebo pan Žáček. Takže zkuste směřovat svou otázku na tyto dva výše jmenované pány. Snad Vám odpoví jestli informace o asfaltování cest v Rudolticích je pravdivá.
Josef Novák    (24.3.2011 7:51)
Dobrý den.
Narazil jsem na super věc.
Můžu doporučit, už jsem tam koupil dárek ženě.

http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/gastronomie/

Znáte taky?
vlasta moravek   mail   (13.5.2008 19:58)   reagovat
mel bych navrh,co by mohlo byt na strankach. jidelni listek jidelny na obecnim urade. dekuji
Marcela    (13.5.2008 22:13)
Mohla bych prosím vědět, k čemu by to bylo dobré? Myslíte to vážně, nebo to je vtip?
VM    (14.5.2008 23:56)
Když někdo chce vědět a rozhodovat o věcech, do kterých mu téměř nic není a hlavně jim nerozumí.
Proč bych já nedietolog nemohl dohlížet na stravu našich zákonodárců?
Jde nám o všem o blaho všech, že?
Tak povídejte .... snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře všech členů zastupitelstva a obce. Tři roky zpět a přesným vysvětlením proč právě toto.
Registrace byly z důvodu zneužití    (19.4.2008 21:51)   reagovat
Bylo by možné popsat současný stav dění v obci i pro občany, kteří se z různých důvodů nemohou zůčastnit stále častějších jednání OZ ? Nebylo by vhodné, aby někdo z OZ osvětlil současné dění, případně komentoval navrhovaný bod aktuálně svolávaného jednání OZ ohledně kontroly MV ?
Verča   mail   (2.4.2008 14:24)   reagovat
Hezké stránky :-)
Petr Macháček   mail   http://www.rudoltice.cz   (29.2.2008 2:17)   reagovat
Návštěvní kniha by měla sloužit zejména nerudoltickým návštěvníkům, kteří nám chtějí nechat vzkaz či cílený jednoduchý dotaz. Obyvatelé Rudoltic mají pro své dotazy a výměny názorů k dispozici nově obnovené diskuse.

V návštěvní knize i diskusích je třeba zachovávat běžné zásady slušnosti (pro inspiraci vizte pravidla diskuse.
Počítadlo.cz