Diskuse: Výstavba na Zámečku

Úprava terénu

Petr Konečný (27.4.2008, 20:16)

Dobrý večer.

Vážený pane Šustre,proč ten jízlivý tón?
Z vašeho článku je patrné ,že Vám není lhostejné okolí vašeho bydliště a to je jistě dobře.Sám osobně vítám jakékoli návrhy na zlepšení žití na Zámečku.Co se týče kontroly která proběhla koncem loňského roku,je fakt,že se mnohé zlepšilo po zveřejnění fotek a článku k nim.Problémy se od té doby řeší průběžně.

Ovšem třeba já za sebe mohu říct,že to co mne osobně trápí nejvíc se zatím nepodařilo posunout ani o píď.Tímto problémem je nepořádek na silnici.Bahno vždy po dešti nebezpečné svou klouzavostí a když je sucho obtěžující prašností.Opravdu nemám sílu na toto neustále kompetentní osoby upozorňovat, když vím,že se mi za zády vysmějí a nic se nezmění.Když se staví jinde,platí pravidla,ale u nás bohužel jsou jiné priority než dýchatelný vzduch.

K obrubníkům asi tolik: Jistě se dá položit otázka k jejich vhodnému výběru,nicméně spíš mne trápí fakt,že když si všimnete ,že máte poškozený obrubník u svého domu,máte pocit,že by bytová komise toto měla vědět dřív a problém sama od sebe řešit.Když si kliknete na informace například k mému jménu v diskuzi,je tam email i telefon.Když si domluvíme schůzku na místě,můžeme problém začít řešit třeba spolu.Já osobně jezdím domů jinudy a skutečně mne ještě nenapadlo kontrolovat obrubníky.
Takže pokud objevíte vy nebo kdokoli jiný problém ,není nic jednoduššího než se ozvat na email: bytova.komise@email.cz a problém začít řešit.

Názory k diskusi Úprava terénu:


Petra Hrdinová (24.4.2008 12:52)

Petra Hrdinová (27.4.2008 18:06)
Lenka Bártlová (27.4.2008 19:18)
Petr Konečný (27.4.2008 20:16)
Petra Hrdinová (27.4.2008 20:54)
Lenka Bártlová (27.4.2008 20:59)
Počítadlo.cz